Ürünlerimiz ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007, TS EN 1176-1, TS EN 1176-2, TS EN 1176-3, TS EN 1176-4, TS EN 1176-5, TS EN 1176-6, TS EN 1176-11, TS 12427, TS EN 16630, TSEK belgeleri ile güvence altındadır.

Bizimle İletişime Geçin

Biz Kimiz ?

Selman Park 20 yıllık birikimi ile polietilen rotasyon makine kalıp ürünleri, iç ve dış mekân çocuk oyun grupları, kent mobilyaları ile 200’den fazla kalıp çeşidi ile sürekli ileriye doğru gelişim içerisindedir.

Yurt dışı ve yurt içi birçok başarıya imza atan ekibimiz ihracat konusunda başta Avrupa ülkeleri ve birçok Ortadoğu ülkesine ’de hizmetlerini sunmuştur.

Proje odaklı olarak çalışan ekibimiz yenilikçi, müşteri odaklı ve satış sonrası destekleriyle sektörde tamamen özgün bir marka olmuştur. İşlerinde kendine özgün çizgilerle mekâna uygun modeller tasarlamaktadır.

Çocuk oyun grupları konusunda özel çözümler sunarak ekonomik, ergonomik çevre duyarlı estetik ve mimari değerleri ön planda tutan ürünler üretiyor, sadece alanında en iyi ürünleri üretmekle kalmayan Selman Park endüstriyel tasarım yoluyla mimari elementleri açık alan spor aletiyle bütünleştiriyor ayrıca müşterinin ihtiyaç duyduğu başarılı çözümleri üretmek ve uygulamalarda yüksek performansı yakalamak için proje öncesi işbirliği modelleri geliştirmektedir.

Misyonumuz

Üretim yapan bir firma olarak, üzerimize aldığımız toplumsal sorumluluğun farkındayız. Ülke gelişimine katkıda bulunarak, bu sorumlulukta üzerimize düşen görevleri eksiksiz yerine getirebilmek için çalışmaktayız. Müşteri odaklı düşünerek onun çıkarlarını kendi çıkarlarından üstün tutmak bir Selman Park geleneğidir.Bundan elde edeceğimiz kazanç ise müşterilerimizin beklentilerini maksimum seviyede karşılayabilmek olacaktır. Ülkemize ve müşterilerimize verdiğimiz hizmetin kalitesini düşürmeden, devamlılığını sağlamak, yurt içi ve yurt dışı pazarlarda bulunduğumuz konumu liderliğe taşımak, çalışmalarımızın temelini oluşturmaktadır. Belirlediğimiz bu misyon çerçevesinde geleceğe güvenle bakmaktayız.

Vizyonumuz

Müşterilerimize sunduğumuz saygın hizmet anlayışımız, geniş ve kaliteli ürün yelpazemiz ile Çocuk oyun grubu ve oyun parkı sektöründe her geçen gün öncelikle tercih edilen firma olmaktayız. Sizlerin varlığına duyduğumuz güvenle, emin adımlar atarak, kendimizi geleceğe hazırlamaktayız. Belirlenen kalite standartlarının altında üretim yapmak prensiplerimize ve iş ahlakımıza tamamen uzak olduğundan, adımız altında size ulaşan her ürün üzerinde titizlikle çalışmaktayız.
Back to Top